4Bed Apartment In The Center Of Athens

  • 110 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers

4Bed Apartment In The Center Of Athene van 110 m² ligt in Athene op ongeveer 19 minuten wandelafstand van het Joods Museum van Griekenland en biedt een uitzicht op de stad. Het 4-slaapkamer appartement met een terras is in de buurt van Monastiráki gelegen.

Dit centraal gelegen appartement heeft een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt 2 badkamers. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

Om uw comfort te verhogen, heeft 4Bed Apartment In The Center Of Athens een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

De Akropolis ligt op een afstand van 2 km, terwijl de Bibliotheek van Hadrianus amper 500 meter van het appartement is. 4Bed Apartment In The Center Of Athens heeft een eersteklas ligging op 24 minuten lopen van het Museum van Griekse Kinderkunst en vlak om de hoek van metrostation Panepistimio. Deze centraal gelegen accommodatie in Athene is gesitueerd binnen 700 meter loopafstand van Monastiraki treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 4Bed Apartment In The Center Of Athene
Eden Suite Downtown Athens
Mobiele prijsaanbieding

Eden Suite Downtown Athens

40 m van de accommodatie
Finders Akadimias Suites
Mobiele prijsaanbieding

Finders Akadimias Suites

8.2
Heel goed 98 beoordelingen
84 m van de accommodatie
USD 205 USD 185
per nacht
Stylish Apartment At Exarchia
Mobiele prijsaanbieding

Stylish Apartment At Exarchia

9.2
Schitterend 41 beoordelingen
388 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Omonia
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Wandelen
    • Fietsen
    • Tennisveld

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Live-entertainment

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer00002792033
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens gelegen?
      Dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens is naast Monastiráki gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van 4Bed Apartment In The Center Of Athens?
      Populaire plekken in de buurt van 4Bed Apartment In The Center Of Athens zijn onder andere de Akropolis, het Joods Museum van Griekenland, het Museum van Griekse Kinderkunst.
    • Hoeveel kost het om bij dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens te verblijven?
      Een overnachting in dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens kost €252.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Atitamos en Wabi Sabi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens?
      Bij dit centraal gelegen 4Bed Apartment In The Center Of Athens kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van 4Bed Apartment In The Center Of Athens?
      4Bed Apartment In The Center Of Athens meet 110 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Omonia
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    4Bed Apartment In The Center Of Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten